2-DNIOWE STACJONARNE

WARSZTATY „Moc Obfitości”
2-dniowe


Wyjątkowe 2-dniowe spotkanie dla tych wszystkich, którzy pragną w swoim życiu jeszcze większej finansowe obfitości. Żeby to się stało w ciągu tych dwóch dni, będziemy pracować nie tylko z Twoją świadomością, ale przede wszystkim z podświadomością. Zlokalizujemy szkodliwe przekonania, które blokują Cię przed całkowitym rozwinięciem skrzydeł w sferze zawodowej, prywatnej i finansowej w ogóle. Czy masz pracę i dom swoich marzeń? Czy jesteś w związku w swoich marzeń? Co jeszcze Cię blokuje? Zagłębimy się w Twoje podejście do pieniędzy, w to tego czym są dla Ciebie w życiu i jaką rolę im naprawdę przypisujesz. I wreszcie odkryjemy co możesz zmienić, żeby było ich w Twoim życiu więcej. Zaproś dobrobyt do swojego życia.

W programie:


Dzień 1 – Pozytywna Dezintegracja:

Dzień pierwszy to przede wszystkim praca z wewnętrznymi programami, zlokalizowanie źródła problemu czy zastoju w kwestiach materialnych. Rozpoczynamy Ceremonią Kakao, uwalniającą emocje i pozwalającą na głębsze wejście w siebie oraz swoje świadome i nieświadome przekonania na temat pieniędzy i dobrobytu w życiu. Tego dnia dowiesz się co jeszcze ciągnie Cię w dół i nie pozwala wzrastać.

Dzień 2 – Integracja:

Pogłębienie procesu z pierwszego dnia, którego inauguracją będzie Ceremonia Otwierająca Serce. Tego dnia zajmiemy się zaimplementowaniem nowego podejścia do obfitości w życiu: nie tylko w sferze finansowej, ale także prywatnej, relacyjnej. Zajmiemy się takimi kwestiami jak wydawanie, oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy. Obfitość to wartość której możesz mieć pod dostatkiem na każdej płaszczyźnie swojego życia, wystarczy tylko wiedzieć jak zacząć ją manifestować w swojej codzienności.


Dla kogo jest ten warsztat?


Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i na każdym etapie życia. Jeżeli czujesz że w Twoim życiu brakuje obfitości, lub coś blokuje Cię przed większym finansowym czy po prostu życiowym sukcesem, ten warsztat jest dla Ciebie. Całość odbędzie się w kameralnej grupie, w pełnej uważności.

Gdzie i kiedy?

Zaglądaj na mój profil na Instagramie @mocafrodyty i na fanpage Moc Afrodyty

Ile kosztuje ta inwestycja?

Wkrótce więcej informacji.