WARSZTATY 2-DNIOWE STACJONARNE „MOC OBFITOŚCI”

WARSZTATY „Moc Obfitości”

Wyjątkowe 2-dniowe spotkanie dla tych wszystkich, którzy pragną w swoim życiu jeszcze większej finansowe obfitości. Żeby to się stało w ciągu tych dwóch dni, będziemy pracować nie tylko z Twoją świadomością, ale przede wszystkim z podświadomością. Zlokalizujemy szkodliwe przekonania, które blokują Cię przed całkowitym rozwinięciem skrzydeł w sferze zawodowej, prywatnej i finansowej w ogóle. Czy masz pracę i dom swoich marzeń? Czy jesteś w związku w swoich marzeń? Co jeszcze Cię blokuje? Zagłębimy się w Twoje podejście do pieniędzy, w to tego czym są dla Ciebie w życiu i jaką rolę im naprawdę przypisujesz. I wreszcie odkryjemy co możesz zmienić, żeby było ich w Twoim życiu więcej. Zaproś dobrobyt do swojego życia.

W PROGRAMIE:

Dzień 1 – Pozytywna Dezintegracja:

Dzień pierwszy to przede wszystkim praca z wewnętrznymi programami, zlokalizowanie źródła problemu czy zastoju w kwestiach materialnych. Rozpoczynamy Ceremonią Kakao, uwalniającą emocje i pozwalającą na głębsze wejście w siebie oraz swoje świadome i nieświadome przekonania na temat pieniędzy i dobrobytu w życiu. Tego dnia dowiesz się co jeszcze ciągnie Cię w dół i nie pozwala wzrastać.

Dzień 2 – Integracja:

Pogłębienie procesu z pierwszego dnia, którego inauguracją będzie Ceremonia Otwierająca Serce. Tego dnia zajmiemy się zaimplementowaniem nowego podejścia do obfitości w życiu: nie tylko w sferze finansowej, ale także prywatnej, relacyjnej. Zajmiemy się takimi kwestiami jak wydawanie, oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy. Obfitość to wartość której możesz mieć pod dostatkiem na każdej płaszczyźnie swojego życia, wystarczy tylko wiedzieć jak zacząć ją manifestować w swojej codzienności.

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?

Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i na każdym etapie życia. Jeżeli czujesz że w Twoim życiu brakuje obfitości, lub coś blokuje Cię przed większym finansowym czy po prostu życiowym sukcesem, ten warsztat jest dla Ciebie. Całość odbędzie się w kameralnej grupie, w pełnej uważności.

GDZIE I KIEDY?

Zaglądaj na mój profil na Instagramie @mocafrodyty i na fanpage Moc Afrodyty

ILE KOSZTUJE TA INWESTYCJA?

Wkrótce więcej informacji.

„Wróciłam z Warsztatów Moc Afrodyty, ale w tej samej formie wróciło tylko ciało, ponieważ wnętrze przeszło totalną transformację. Nie ma słów, którymi mogłabym opisać wydarzenia ostatniego tygodnia w sercu puszczy, wśród szumu fal, w towarzystwie najbardziej niezwykłych kobiet, jakie dane mi było poznać. Dziękuję Tamara Gonzalez Perea za cudowny krąg kobiecego wsparcia – podwaliny przyjaźni stworzonej na całe życie. To był niezapomniany czas pełen magii, odnowy ciała i ducha, spojrzenia w głąb siebie, zatrzymania i spojrzenia z boku na świat, który nas otacza. Ten kobiecy krąg nie ma granic, to co odnajdziesz dzięki niemu, zmieni twoje życie nie do poznania, a Ty odkryjesz swoje prawdziwe JA”

Magdalena

„Jestem szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w pierwszych Warsztatach Moc Afrodyty i być ich częścią. To był czas pełny pięknej energii, otwartych serc i morza inspiracji. Czas, w którym okazuje się, że wystarczy tylko i aż BYĆ, żeby działy się prawdziwe cuda. Mogę śmiało powiedzieć, że była to jedna z najpiękniejszych podróży, podróży w głąb siebie, podczas której spotkałam swoje prawdziwe Bratnie Dusze. Każdej Bogini, która zastanawia się nad wzięciem udziału w takich Warsztatach mogę tylko powiedzieć, że jest warta tego, żeby to przeżyć. Ten wyjątkowy czas na pewno będzie początkiem pięknych zmian i nowych doświadczeń. Na pewno będziecie w najlepszych rękach. Dziękuję za wszystko!”

Ola

Z ogromną przyjemnością polecam Moc Afrodyty!  Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w pierwszej edycji Warsztatów. Nigdy nie zapomnę tego tygodnia spędzonego na skraju puszczy, który przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Ten niezwykle transformujących czas był przepełniony wspaniałą atmosferą, piękną kobiecą energią, obfitością i magią. Serdecznie dziękuję wszystkim za otwarte serca i za to, że nawet kiedy nie było łatwo, było tak bardzo prawdziwie!”

Kinga

„Brak mi słów by opisać piękno i moc tych Warsztatów! To była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu i jedne z najpiękniejszych dni, jakie dotąd mnie w życiu spotkały. Miłość, otwartość, zaufanie, 1000% wsparcia i 1.000.000% kobiecości!!! Bycie tam to było błogosławieństwo! Czuję się niebywale uprzywilejowana i przeszczęśliwa, że dane mi było poznać 7 najcudowniejszych istot na świecie, które odtąd stały się moją opoką, rodziną, prawdziwym siostrami. Przez te 7 dni zadziało się w nas tak wiele, że absolutnie każda z nas wyjechała stamtąd inna – piękniejsza, silniejsza i spokojniejsza. Tamara Gonzalez Perea – niech Świat i Życie Ci wynagrodzi w swej obfitości i pięknie za tyle dobra, które nam dałaś!!!”

Maja

„Warsztaty Moc Afrodyty to było właśnie to – MOC! Moc miłości i wdzięczności, która otworzyła bramy do nieskończonych obfitości w postaci dobra, wzajemnego szacunku, zrozumienia, wdzięczności, przeogromnej mocy energii, która dała nam siłę i motywację i zainspirowała do jeszcze głębszego poznania siebie. Dzięki tym Warsztatom weszłyśmy na drogę, z której nie ma już odwrotu. Dziękuję Tamara za te wspaniałą i jakże potrzebną inicjatywę.  Jestem ogromnie wdzięczna, że wszechświat pokierował mnie tak bym mogła uczestniczyć w tak cudownym przedsięwzięciu, a radość którą czuję i miłość która ze mnie promieniuje po tych miłych doświadczeniach”

Evelina