8-DNIOWE

——-

8-dniowe warsztaty   

Warsztat „Pożegnaj Ego” – praca z własnym wewnętrznym głosem, który Ci mówi, że jesteś niewystarczająca: niewystarczająco kompetentna, miła, uzdolniona, piękna czy zasługująca na miłość. Ten głos blokuje Cię przed pełnym rozwinięciem skrzydeł, dlatego pożegnaj go raz na zawsze!

Warsztat „Obudź w sobie Boginię” – o tym jak w pełni manifestować swoją moc w życiu zawodowym i prywatnym, bez potrzeby rezygnowania ze swojej kobiecości czy wchodzenia w „męskie buty”

Warsztat „Pokochaj swoje Wewnętrzne Dziecko” – uzdrawiająca praca nad stworzeniem lub pogłębieniem, przy wykorzystaniu skutecznych narzędzi z zakresu psychologii

Warsztat z komunikacji damsko-męskiej, czyli „Jak rozmawiać, żeby się dogadać?” – tajniki osiągania porozumienia w relacjach z mężczyznami i komunikacji w klarowny, skuteczny sposób

Warsztat „Twój rytm mocy”- magii cyklu menstruacyjnego wg Czerwonej Szkoły. Warsztat podczas, którego poznasz dogłębnie naturalny rytm Twojego ciała i w pełni nauczysz się z niego czerpać.

Warsztat „Moc kobiecej seksualności”, czyli w kobiecym kręgu bez tabu.

Warsztat „Moc obfitości”, czyli o tym jak zmienić stosunek do pieniędzy i kreować w życiu jeszcze większą finansową (i nie tylko) obfitość. Głęboka praca z blokującymi programami zakorzenionymi w podświadomości.

Warsztat z „Aromaterapia w praktyce” – olejków zapachowych na co dzień, by wzmacniać swoje zdrowie i intencje, z którymi pracujesz.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla kobiet w każdym wieku i na każdym etapie życia. Jeżeli tylko czujesz że Moc Afrodyty Cię wzywa, posłuchaj swojego serca – zapraszam Cię serdecznie. Warsztat odbędzie się w kameralnej grupie. Chcę, by każda z Was miała szansę i czas na swoje indywidualne procesy i na moją pełną uwagę.

Gdzie i kiedy?

Zaglądaj na mój profil na Instagramie @mocafrodyty i na fanpage Moc Afrodyty

Ile kosztuje ta inwestycja?

Wkrótce więcej informacji.