WARSZTATY 8-DNIOWE „MOC AFRODYTY”

  • Warsztat „Pożegnaj Ego” – praca z własnym wewnętrznym głosem, który Ci mówi, że jesteś niewystarczająca: niewystarczająco kompetentna, miła, uzdolniona, piękna czy zasługująca na miłość. Ten głos blokuje Cię przed pełnym rozwinięciem skrzydeł, dlatego pożegnaj go raz na zawsze!
  • Warsztat „Obudź w sobie Boginię” – o tym jak w pełni manifestować swoją moc w życiu zawodowym i prywatnym, bez potrzeby rezygnowania ze swojej kobiecości czy wchodzenia w „męskie buty”
  • Warsztat „Pokochaj swoje Wewnętrzne Dziecko” – uzdrawiająca praca nad stworzeniem lub pogłębieniem, przy wykorzystaniu skutecznych narzędzi z zakresu psychologii
  • Warsztat z komunikacji damsko-męskiej, czyli „Jak rozmawiać, żeby się dogadać?” – tajniki osiągania porozumienia w relacjach z mężczyznami i komunikacji w klarowny, skuteczny sposób
  • Warsztat „Twój rytm mocy”– magii cyklu menstruacyjnego wg Czerwonej Szkoły. Warsztat podczas, którego poznasz dogłębnie naturalny rytm Twojego ciała i w pełni nauczysz się z niego czerpać.
  • Warsztat „Moc kobiecej seksualności”, czyli w kobiecym kręgu bez tabu.
  • Warsztat „Moc obfitości”, czyli o tym jak zmienić stosunek do pieniędzy i kreować w życiu jeszcze większą finansową (i nie tylko) obfitość. Głęboka praca z blokującymi programami zakorzenionymi w podświadomości.
  • Warsztat z „Aromaterapia w praktyce” – olejków zapachowych na co dzień, by wzmacniać swoje zdrowie i intencje, z którymi pracujesz.

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?

Dla kobiet w każdym wieku i na każdym etapie życia. Jeżeli tylko czujesz że Moc Afrodyty Cię wzywa, posłuchaj swojego serca – zapraszam Cię serdecznie. Warsztat odbędzie się w kameralnej grupie. Chcę, by każda z Was miała szansę i czas na swoje indywidualne procesy i na moją pełną uwagę.

GDZIE I KIEDY?

Zaglądaj na mój profil na Instagramie @mocafrodyty i na fanpage Moc Afrodyty

ILE KOSZTUJE TA INWESTYCJA?

Wkrótce więcej informacji.

Z ogromną przyjemnością polecam Moc Afrodyty!  Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w pierwszej edycji Warsztatów. Nigdy nie zapomnę tego tygodnia spędzonego na skraju puszczy, który przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Ten niezwykle transformujących czas był przepełniony wspaniałą atmosferą, piękną kobiecą energią, obfitością i magią. Serdecznie dziękuję wszystkim za otwarte serca i za to, że nawet kiedy nie było łatwo, było tak bardzo prawdziwie!”

Kinga

„Warsztaty Moc Afrodyty to było właśnie to – MOC! Moc miłości i wdzięczności, która otworzyła bramy do nieskończonych obfitości w postaci dobra, wzajemnego szacunku, zrozumienia, wdzięczności, przeogromnej mocy energii, która dała nam siłę i motywację i zainspirowała do jeszcze głębszego poznania siebie. Dzięki tym Warsztatom weszłyśmy na drogę, z której nie ma już odwrotu. Dziękuję Tamara za te wspaniałą i jakże potrzebną inicjatywę.  Jestem ogromnie wdzięczna, że wszechświat pokierował mnie tak bym mogła uczestniczyć w tak cudownym przedsięwzięciu, a radość którą czuję i miłość która ze mnie promieniuje po tych miłych doświadczeniach”

Evelina

„Wróciłam z Warsztatów Moc Afrodyty, ale w tej samej formie wróciło tylko ciało, ponieważ wnętrze przeszło totalną transformację. Nie ma słów, którymi mogłabym opisać wydarzenia ostatniego tygodnia w sercu puszczy, wśród szumu fal, w towarzystwie najbardziej niezwykłych kobiet, jakie dane mi było poznać. Dziękuję Tamara Gonzalez Perea za cudowny krąg kobiecego wsparcia – podwaliny przyjaźni stworzonej na całe życie. To był niezapomniany czas pełen magii, odnowy ciała i ducha, spojrzenia w głąb siebie, zatrzymania i spojrzenia z boku na świat, który nas otacza. Ten kobiecy krąg nie ma granic, to co odnajdziesz dzięki niemu, zmieni twoje życie nie do poznania, a Ty odkryjesz swoje prawdziwe JA”

Magdalena

„Brak mi słów by opisać piękno i moc tych Warsztatów! To była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu i jedne z najpiękniejszych dni, jakie dotąd mnie w życiu spotkały. Miłość, otwartość, zaufanie, 1000% wsparcia i 1.000.000% kobiecości!!! Bycie tam to było błogosławieństwo! Czuję się niebywale uprzywilejowana i przeszczęśliwa, że dane mi było poznać 7 najcudowniejszych istot na świecie, które odtąd stały się moją opoką, rodziną, prawdziwym siostrami. Przez te 7 dni zadziało się w nas tak wiele, że absolutnie każda z nas wyjechała stamtąd inna – piękniejsza, silniejsza i spokojniejsza. Tamara Gonzalez Perea – niech Świat i Życie Ci wynagrodzi w swej obfitości i pięknie za tyle dobra, które nam dałaś!!!”

Maja

„Jestem szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w pierwszych Warsztatach Moc Afrodyty i być ich częścią. To był czas pełny pięknej energii, otwartych serc i morza inspiracji. Czas, w którym okazuje się, że wystarczy tylko i aż BYĆ, żeby działy się prawdziwe cuda. Mogę śmiało powiedzieć, że była to jedna z najpiękniejszych podróży, podróży w głąb siebie, podczas której spotkałam swoje prawdziwe Bratnie Dusze. Każdej Bogini, która zastanawia się nad wzięciem udziału w takich Warsztatach mogę tylko powiedzieć, że jest warta tego, żeby to przeżyć. Ten wyjątkowy czas na pewno będzie początkiem pięknych zmian i nowych doświadczeń. Na pewno będziecie w najlepszych rękach. Dziękuję za wszystko!”

Ola