O mnie

Po prawie 10 latach pracy z kobietami w zakresie mody oraz pracy w telewizji, w 2020 roku zdecydowałam się na życiową zmianę o 180 stopni i przekształciłam bloga „Macademian Girl” w stronę TamaraGonzalezPerea.com – w całości poświęconą artykułom z zakresu rozwoju osobistego, pracy nad świadomością i ciałem, rozwoju komunikacji interpersonalnej. Jestem też pomysłodawczynią platformy Moc Afrodyty, za pośrednictwem której można dołączyć do Kręgu Mocy Afrodyty dla kobiet online, zapisać się na transformujące warsztaty stacjonarne, uzyskać dostęp do kursów lub umówić się ze mną na sesję indywidualną.

Od lat moje relacje z czytelniczkami i klientkami daleko wykraczały poza poszukiwanie stylu, a raczej stanowiły doskonały pretekst do budzenia kobiecości, budowania pewności siebie, a także otwierania serca na łagodność względem siebie samej. Studia z zakresu psychologii sprawiły, że narodził się we mnie pomysł warsztatów dla Was: sióstr, matek, kobiet mocy

Wielokrotnie prowadziłam kręgi kobiece oraz ceremonie. Doświadczanie absolutnego poczucia wspólnoty, zrozumienia i siostrzanego wsparcia, pokazało mi jak bardzo my kobiety potrzebujemy obcować ze sobą w ten sposób na co dzień. Obserwuję od dawna, jak każde takie spotkanie potężnie transformuje jego uczestniczki i sprawia, że otwierają się na nowe możliwości, przyjaźnie i obfitość. Zauważyłam, że zmienia się ich życie, a nawet… ich bliscy. Poczułam, że chcę ze swoją misją wyjść poza grono znajomych i przyjaciół. Przychodzę więc do Was – do wszystkich kobiet, które są już gotowe, by świadomie manifestować swoją boską kobiecość. Zapraszam do mojego kręgu. Jestem tu po to, żeby pomóc Ci aktywować Twoją Moc Afrodyty. Bądź prawdziwą Boginią w swoim życiu!

Z wyrazami miłości,

Tamara
tamara gonzalez perea